Rugsėjo 1-oji ir vėl pasibeldė į mūsų mokyklos duris…

This entry was posted by on Pirmadienis, 3 spalio, 2016 at

Rugsėjo 1-oji yra šventė mokiniams, mokytojams bei vaikų tėveliams visoje Lietuvoje, kiekvienais metais minima ir mūsų gimnazijoje. Šiais metais gražųjį ketvirtadienio rytą saulytė lepino ir šildė, tad gera nuotaika vyravo visur. Šventės vedėjai maloniai pasveikino visus, nepamiršo nė vieno – nei naujųjų pirmokėlių, nei vyriausiųjų abiturientų. Sugiedojus gimnazijos himną, prie mikrofono buvo pakviesti Gilbertas Umbražūnas ir Klaudija Lukošiutė ketvirtokų vardu tarti sveikinimo žodį. Vėliau buvo nepamiršta pasidžiaugti mokytojų darbo rezultatais – išvardyti iš praėjusių egzaminų gauti šimtukai, kurių išties buvo nemažai. Pagerbus jau išėjusius mokinius ir jų pasiekimus, dėmesys nukrypo į naujausius gimnazijos bendruomenės narius – pirmokus bei jiems buvo pristatyti jų klasių vadovai:
1a – Genovaitė Overlingienė
1b – Vida Tolvaišienė
1c – Loreta Margarita Černeckienė
1d – Saulius Žukauskas
1e – Simona Balčiūnienė

Be šių mokytojų, klasių vadovais patapo ir Irma Bartninkienė (4a klasė) bei Oksana Simaitienė (4c klasė).
Apskritai 2016 metais nuo rugsėjo mėnesio gimnazijoje mokosi 610 mokinių, kurie sudaro 20 klasių.
Tad apibendrindama linkiu visiems sėkmingų prasidėjusių naujų mokslo metų, aukščiausių pasiekimų ir lai pirmąjį rytą švietusi saulė šviečia visus metus!

Goda Skiotytė, 3d

DSC_6222 DSC_6208 DSC_6201 DSC_6196 DSC_6189 DSC_6182 DSC_6168 DSC_6158 DSC_6147 DSC_6146

Comments are closed.