Archive for category Sportinė veikla

„Zumba visai šeimai”

Posted by on Penktadienis, 30 kovo, 2018

Kovo 23 d. mūsų gimnazijoje susirinko gausus kolektyvas 1e klasės mokinių ir tėvelių. Visus vienijo vienas tikslas – sportas. Na, o sportavome nepaprastai, judėjome Zumbos ritmu. Mūsų užsiėmimas pavadintas „Zumba visai šeimai”, o šūkis – Zumba jungia visus. Ir tai tiesa – Zumba tikrai mus visus suvienijo ir leido prasmingai bei nuotaikingai praleisti laiką.

Į šį užsiėmimą susirinko ir mergaitės, ir berniukai, ir mamytes, ir tėveliai. Visi šokome ir liejome prakaitą, nes zumba, reikalauja šiek tiek pastangų. Tačiau niekas nepabūgo, nes muzika bei vienas kito palaikymas suteikė begalę energijos. Na, o pasibaigus treniruotei, daugelis norėjo pakartoti. Nutarėme sportinius susitikimus tęsti toliau. Visi praleidome aktyvų, geromis emocijomis persmelktą penktadienio vakarą „Ąžuolyno” gimnazijoje.

Laukiam visų, norinčių prisijungti prie mūsų sportinių susitikimų, antradieniais 18 val. aktų salėje. Kreipkitės į mokytoją Oksaną Simaitenę.

Interviu su Europos kyokushin karatė čempionu Laurynu

Posted by on Pirmadienis, 4 gegužės, 2015

Balandžio 17-18 dienomis Lenkijos sostinėje Varšuvoje vyko 2015 metų Europos kyokushin karatė jaunių (iki 18 metų) ir suaugusiųjų čempionatas, kuriame dalyvavo net trys mūsų gimnazijos mokiniai: Monika Ryžkovaitė (2b) ir Laurynas Vaičikauskas (2c) laimėjo 1-ąsias vietas, o Julius Urbonas (3d) užėmė 3-ąją vietą.

Praėjus keletui savaičių, pakalbinau Lauryną, savo bendraklasį, apie čempionatą.11185708_962948153745982_658709183_n

  • Atsikėlėme ryte, papusryčiavome, tada turėjome trumpą užsiėmimą pas psichologę. Nuvažiavę į areną, susiradome mums skirtą sėdimų vietų sektorių ir ten laukėme varžybų. Prieš pat atidarymą visi apšilome, o po iškilmingos atidarymo ceremonijos prasidėjo kovos, kurios vyko ant penkių tatamių (tai vieta, kur yra kovojama).
  • Prieš pirmą kovą didelio jaudulio ar baimės nebuvo, tiesiog buvau pasiruošęs kovoti. O kai išeini kovot, apie nieką kitą negalvoji, tik kaip atiduoti visas jėgas ir laimėti. Taigi, pirmą kovą laimėjau po pratęsimo, t.y. kovojau 4 minutes.
  • Antra kova truko tik 2 minutes, nes gavau tašką už taiklų spyrimą.

Kas buvo sunkiausia čempionato metu?

Trečioji kova. Kovojau 6 min. ir po jos buvau savotiškoje komoje. Buvo labai sunku atsigauti. Kadangi iki finalo buvo nemažai laiko, šiek tiek pailsėjau ir atgavau jėgas.

Kaip vyko tavo finalinė kova?

Visi finalai vyko ant vieno pagrindinio tatamio. Belaukiant savo kovos, galvoje buvo tik viena mintis: kaip paskirstyti likusias jėgas ir laimėti? Kol laukiau, kovos draugai bei treneriai kėlė mano nuotaiką, pasitikėjimą ir padėjo pasiruošti finalinei kovai.

Prasidėjus kovai, pajutau, kad varžovas traukėsi nuo manęs. Todėl, praėjus pusei pagrindinio laiko, nutariau, kad reikia atiduoti viską ir laimėti. Visą likusį laiką spaudžiau varžovą, neleidau jam dirbti ir išplėšiau pergalę.

Sunku paaiškinti, koks nepakartojamas jausmas apima, kai pamatai teisėjų sprendimą ir sužinai, kad laimėjai.

Po kovos prie manęs priėjo antidopingo specialistai, kurie paprašė po apdovanojimų atlikti dopingo testą. Kiek girdėjau, visiems labai patiko mano kova, todėl labai džiaugiausi ir po apdovanojimų atlikau dopingo testą, kuris parodė, kad jokių draudžiamų preparatų mano organizme nėra.

Kas tave motyvuoja ir toliau tobulėti? 

Šios varžybos nėra galutinė stotelė mano karjeroje. Aš ir toliau sieksiu būti geriausias, o to pasiekti padeda treneriai, kurie labai rūpinasi tiek mūsų sveikata, tiek kokybišku sportavimu bei mokslais.

Motyvaciją sportuoti randu savyje, nes norisi vis daugiau pasiekti, tam reikia labai daug darbo, o įdėjęs dar daugiau darbo negali tiesiog pasiduoti ar mesti sportą.

Tiesa, ir klasėje Lauryno laimėjimas nebuvo nepastebėtas. Mokykloje jis buvo sutiktas plojimais, o bendraklasiai pasveikino su trečiu Europos čempiono titulu bei padovanojo tortą, linksmą nuotaiką.

Sveikiname visus ,,Ąžuolyno” gimnazijos mokinius, dalyvavusius šiame čempionate, linkime ir toliau nenustoti siekti pergalių.

Atėnė Simanauskaitė, 2 c

11180153_962948010412663_1657070709_n 11185696_962948007079330_1075165399_n  11195303_962948000412664_1662178501_n 11212361_962948163745981_1726154663_n

Sutik Kalėdas sportuodamas

Posted by on Ketvirtadienis, 18 gruodžio, 2014

  Antradienio vakarą įvyko jau antrasis ir galbūt tradiciniu tampantis sporto renginys „Sutik Kalėdas sportuodamas“. Renginio organizatoriai, pavaduotoja ugdymui V. Rudokienė ir aktyvieji mūsų mokyklos kūno kultūros mokytojai, surengė įdomias  ir ypač nuotaikingas užduotis.
Susirinkusios penkios komandos dalyvavo baudų mėtymo,  medinių pačiūžų slidinėjimo, kamuoliuko metimo į taikinį, salės golfo ir kitose, daug šypsenų sukėlusiose rungtyse.  Kai kuriems fizinių jėgų pareikalavo čiužinių rungtis, tačiau geriausią rezultatą šioje rungtyje parodė sumaniausiai atlikusi šią
užduotį komanda. Visų rungtynių metu nebuvo aišku, kas šiais metais laimės, tačiau atlikus paskutiniąją užduotį viskas išaiškėjo – laimėjo 3f komanda „Jėga“, vedama nuostabiausio mokyklos kompiuterinės technikos specialisto A. Žukausko. Už pirmąją vietą jie gavo pakvietimus į boulingą. Labai aršiai kovojusi 3b klasės komanda „Zuikučiai fainučiai pabiručiai“ liko antroje vietoje, o prizinę trečią vietą su mokytoja  D. Tarniene priešakyje iškovojo jos auklėtinių iš 2d klasės komanda „Legionas“. Visos trys prizinės vietos gavo po didelį ir labai skanų šakotį. Puikiai pradėjusi rungtynes, tačiau atleidusi vadeles vėlesnėse rungtyse 3d klasės mokinių komanda „Burbuliukai“ su auklėtoja S. Riaukiene pasidalino 4-5 vietas su vienintele iš pirmų klasių pasirodžiusia 1 b komanda „Saulytės“, tačiau nuskriausti neliko, nes kiekvienas dalyvis gavo šokoladinių Kalėdinių senelių rinkinį. Po renginio dalyviai galėjo šnekučiuodamiesi vaišintis ypač skaniais sausainiais ir karšta arbata.
Renginys buvo labai smagus, skatinantis sportuoti ir būti aktyviems. Tikimės, šis renginys taps tradicinis ir vis daugiau komandų norės varžytis ir sutikti Kalėdas sportuodami.

Simona Varkojūtė 3 d klasė

DSC_5249_resizeDSC_5160_resize

DSC_5191_resizeDSC_5148_resize

Rudens krosas

Posted by on Pirmadienis, 20 spalio, 2014

Rugsėjo 24 dieną Klaipėdos centriniame stadione vyko 2014 m. Klaipėdos miesto rudens kroso bėgimo  varžybos.  Varžybose varžėsi 29 mokyklų komandos, tačiau nugalėtoja tapo tik viena – tai Klaipėdos „Ąžuolyno“ gimnazija.  Antrąją vietą iškovojo „Gedminų“ progimnazijos komanda, o trečiąją vietą užėmė „Vėtrungės“ gimnazija.

„Ąžuolyno“ gimnazijai iš viso atstovavo  17 sportininkų,  iš jų geriausiai pasirodė šie:

1998-1999 m. amžiaus merginų  grupėje 1000 metrų bėgime I vietą iškovojo Aušra Butkevičiūtė (2e),  trečioji finišavo Skaistė Daškevičiūtė (1c), Ieva Jurevičiūtė (3b) užėmė IX vietą, Austėja Denisovaitė (1d) liko trylikta.

1998-1999 m. amžiaus vaikinų grupėje 1500 metrų bėgime  I vietą užėmė Ugnius Petryla (1a),  nedaug iki prizininkų atsiliko ir Rolandas Vainora (2c),  užėmęs  IV  vietą.

1996-1997 m. amžiaus vaikinų grupėje 2000 metrų bėgime VI vietą iškovojo Mindaugas Dirginčius (3e), aštuntas liko Tautvydas Norgilas (3b), vienuoliktas – Kristijonas Kerekeš (4a), dvyliktas – Žilvinas-Jonas Valantiejus (4c), tryliktas   – Dovydas Paulius (4a), keturioliktas – Aleksas Prelgauskis (3e), penkioliktas – Romanas Solovjovas (3a).

Varžybas organizavo ir vykdė Klaipėdos miesto kūno kultūros ir rekreacijos centras, Klaipėdos moksleivių saviraiškos centras, Klaipėdos lengvosios atletikos federacija, MARATONAS TIMING.

 Rolandas Vainora, 2 c klasė

foto sporto str

Ugnius Petryla (1a), I vietos laimėtojas 1500 metrų bėgimo distancijoje

Bėgom… „O kas po to bus?“

Posted by on Antradienis, 7 spalio, 2014

Anksčiau žmonės daug bėgiodavo medžiodami maistą, o aną trečiadienį Klaipėdos ,,Ąžuolyno“  gimnazijos mokiniai bėgo, nes…. bėgo.

MOVE WEEK – kasmetinis Europos Sąjungos finansuojamas renginys, skatinantis žmones tiesiog daugiau judėti. Šios kampanijos atstovai Lietuvoje – Lietuvos tautinis olimpinis komitetas ir Lietuvos olimpinė akademija – pakvietė šalies moksleivius ir jų mokytojus dalyvauti Europos judėjimo savaitės bėgime. Gimnazistams buvo mestas didžiausias iššūkis – įveikti 1988 metrus arba dar kitaip vadinama lietuvišką olimpinę mylią.

Mūsų gimnaziją šis renginys pasiekė kūno kultūros mokytojų dėka bei pritariant Mokinių parlamentui ir pavaduotojai Vidai Rudokienei. Bėgimas, pažymėtas šūkiu ,,Nori būti laimingas? Bėgiok!“, įtraukė beveik 300 mokinių ir keletą mokytojų.

Bėgimo diena, lydima visoje mokykloje iškabintų ir bėgiojimą skatinančių šūkių (…), išaušo užsakytai graži. Lyg paklusę bendram (,,Amžius yra atvirkščiai proporcingas bendrumo jausmui“) Visatos dėsniui, aktyviausi buvo pirmokai. Pareigingai įvairias kūno arba drabužių dalis išpuošę renginio simboliu – šypsenėle, jie bėgo lyg gerai ištreniruoti asmens sargybinių būriai (nesupraskit klaidingai, taip ir turėjo būti). Antrokai buvo pasyvesni, o štai trečiokai, matyt, ne bėgo, o skrido – finišo tiesiąją žemės lygmenyje kirto ne tiek ir daug.

Po iššūkio įveikimo kiekviena klasė buvo apdovanota trumpa fotosesija ir padėkos raštu.  Tradiciškai. Sklando gandai, jog bus ir kitų prizų … (antradienį, per klasės seniūnų susirinkimą) Verdiktas? Pirmokams geras įspūdis apie gimnaziją padarytas, „senesniųjų“ kaulai išjudinti. Nors ne, geriausiai šį renginį apibendrina šie netyčiomis nugirsti vienos pagyvenusios moters, bėgimą stebėjusios kartu su savo bičiule, žodžiai: ,,Žiūrėk, kokie vaikai… Sveiki, jauni, išsipuošę… Su naujais telefonais, kompiuteriais… Ach, kokie vaikai… O kas po to bus…“

Kornelija Ukolovaitė, 2 b klasė

1an 100_0177

100_0173100_0162

100_0168a100_0216a