Archive for kovo, 2016

Paminėjome Lietuvos Nepriklausomybę…

Posted by on Ketvirtadienis, 31 kovo, 2016

Š.m. kovo 10 dieną, per 7 pamoką, gimnazijos aktų salėje vyko Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo paminėjimo renginys. Per renginį, kurį vedėjai D.Banys ir K.Juciūtė pakvietė visus pradėti valstybės himnu, galėjome išgirsti mūsų mokyklos mišraus choro „Atžalynas“ balsus, dainuojančius dainas apie Lietuvą, gitaros atliekamą dainą, „Lindy hop“ bei pramoginių šokių šokėjus. Taip pat keturis šokius šoko liaudiškų šokių kolektyvas „Auštra“, buvo bendras šių šokėjų bei vaikų, kurie atvyko iš Gargždų, šokis, nepalikęs abejingų.

                                                                                                            Kamilė Butkevičiūtė, 3e

 DSC_0716DSC_0678  DSC_0670

DSC_0680_20160323114716819DSC_0653

Pamoka apie Kinijos kultūrą ir… Naujuosius metus

Posted by on Trečiadienis, 2 kovo, 2016

20160225_141305Praėjusį ketvirtadienį, vasario 25-ą dieną, mokykloje vyko pamoka apie Kinijos Naujuosius metus, kurios metu buvo galima išgirsti apie šios šventės simboliką Kinijoje bei mūsų mokyklos mokinių: Dovilės Baguckytės, Liepos Šiupšinskaitės, Gerdos Prialgauskytės ir Viktorijos Daukšaitės, savo žiemos atostogas praleidusių šioje didelėje šalyje, pastebėjimus. Į pamoką atvyko svečių, t.y. Vilniaus universiteto Konfucijaus instituto direktorė Zhang Donghui, kuri buvo pagrindinė moksleivių žiemos stovyklos organizatorė, VU Konfucijaus instituto administratorė/projektų vadovė Vilma Šniukštaitė bei svečiai iš Kinijos.

Mūsų gimnazijos kinų mokytoja Wang Chunyi tikrai pasistengė, jog kiekvienas atėjęs į šią pamoką turėtų galimybę bent menkai susipažinti su Kinijos kultūra, pamatyti tik kinams būdingus drabužius bei ištarti kelis Naujųjų metų sveikinimo žodžius kiniškai.

Labai džiaugiuosi, kad mūsų gimnazijoje yra vykdomi tokie projektai, kurių metu visi norintys gali pasinerti į visiškai mums nepažįstamą kultūrą ar sužinoti kažką nauja, kas įkvėptų aplankyti šią nuostabią šalį.

Dovilė Baguckytė, 2b