Archive for category Artėjant gimnazijos jubiliejui

Proto mūšis

Posted by on Šeštadienis, 8 balandžio, 2017

Ar žinojote, kuriais metais įkurta mūsų gimnazija? O kas buvo jos teritorijoje pačioje pradžioje? O kas yra mūsų himno teksto autorius? Kuo įdomus skaičius 50? Apie visa tai vertė susimąstyti ir paspėlioti kovo paskutinę dieną įvykęs protmūšis, skirtas gimnazijos jubiliejui. Įdomių klausimų paruošė protmūšio komanda, vadovaujama direktorės pavaduotojos Vidos Rudokienės. Ji pasirūpino dovanomis, gražiais padėkos žodžiais, kuriuos išgirdo net aštuonios komandos, susikovusios protmūšyje. Komandas sudarė dabartiniai mokiniai abiturientai, pirmokai, trečiokai, parlamento nariai. Smagu, kad kaip atskira komanda dalyvavo buvę gimnazijos auklėtiniai. Nepabijojo iššūkio, t.y. susikauti su jaunimu, vienintelė tėvelių komanda kartu su klasės vadove Johana Jovaišiene, kuri atstovavo III d klasei. Gražios emocijos, azartas lydėjo visus, dalyvavusius puikiame renginyje.

IMG_7403 IMG_7279 IMG_7227 IMG_7099 IMG_7076

 

Metų abiturientas 2012, Guoda Juškevičiūtė

Posted by on Penktadienis, 31 kovo, 2017

Trumpai apie save – baiginėju medicinos studijų 4 kursą Lietuvos sveikatos mokslų universitete (LSMU) Kaune. Studijomis labai džiaugiuosi ir jaučiuosi savo vietoje – tikriausiai tai ir padeda judėti toliau. Kaip visada, turiu daug papildomų organizacinių veiklų – priklausau LSMU Studentų mokslinės draugijos valdybai, Jaunųjų gydytojų asociacijai, kuriose organizuojame įvairias konferencijas, mokymus ir t.t – tikriausiai kitaip savęs neberealizuočiau.

Taip pat atlieku mokslinius tyrimus, apklausas – dar gyvenu džiugiomis nuotaikomis – paskutinį darbą pristatėme su kolega jaunųjų gydytojų bei studentų konferencijoje Moldovoje ir laimėjome prizinę vietą.

Miegu mažai, visur skubu, savo laisvalaikiu vadinu veiklą organizacijose – bet esu laiminga.

Noriu palinkėti ne tik metų abiturientui, bet visiems dvyliktokams – nebijoti bei veikti dėl savęs ir savo svajonių. Reikia nepamiršti, kad pastangos, darbas, paaukotas laikas – viskas vieną dieną grįš su kaupu. Dažniausiai niekas nėra padėta ant lėkštutės – dėl visko reikia stengtis, įdėti meilės ir laiko. Taip pat linkiu visiems suprasti, ko nori iš savo gyvenimo, įsivaizduoti jį po 15 metų ir susikurti planą kaip to pasiekti. Tai padeda!

Perduodu šilčiausius linkėjimus visam „Ąžuolyno” kolektyvui. Jei reiktų grįžti į mokyklą, niekada nesirinkčiau jokios kitos!

Metų abiturientas 2013, Mantas Žemaitis

Posted by on Penktadienis, 31 kovo, 2017

Mantas Žemaitis studijuoja Lietuvos sveikatos mokslų universitete (LSMU) – veterinariją.

Svajonė – būti žirgų gydytoju.

„Bendravimas su žirgu atkuria žmogaus vidinę pusiausvyrą bei pasitikėjimą savimi.“

Metų abiturientas 2014, Lukas Alsys

Posted by on Penktadienis, 31 kovo, 2017

Šiuo metu studijuoju VDU vaidybą, vaidinu keturiuose spektakliuose, pas Lietuvos ir Užsienio režisierius. Dirbu, radijuje, mokykloje – vedu teatro pamokas. Kuo tolyn, tuo geriau suprantu, kad menai ir vaidyba nėra universitetinis laipsnis, tai yra amatas arba profesija. Sunku, bet jaučiuosi laimingai.

Iš mokyklos gyvenimo prisimenu ilgas eiles mokyklos valgykloje ir kai išeini iš jos, dar gerą pusdienį vaikštai su valgyklos kvapu. Bet jis būdavo nesvarbus, nes mane supo tikrai šaunūs žmonės – bendraklasiai ir mokytojai. Ačiū jiems visiems. O ko aš galiu Jums palinkėt? Kūrybos, kūrybos visame kame ir minties laisvės.

Metų abiturientas 2015, Goda Liutkutė

Posted by on Penktadienis, 31 kovo, 2017

Prabėgus jau daugiau nei metams nuo Ąžuolyno baigimo, gyvenu visai neblogai. Studijuoju programą pavadinimu Politika, psichologija, teisė ir ekonomika Amsterdamo Universitete (University of Amsterdam, PPLE college), kurioje antraisiais studijų metais pasirinkau politikos mokslų kryptį. Stebėtina, tačiau studijuojant politiką praverčia net minimalios programavimo žinios, mat drįsčiau teigti, jog būtent dėl jų man ne taip jau ir prastai sekasi statistika.

Deja, bet daugeliui žmonių atrodo, kad jeigu jau studijuoji politikos mokslus, turbūt eisi į politiką. Tai gana lengvai prieinama išvada – juk jeigu studijuoji mediciną, būsi medikė, jei teisę – teisininkė, na, o jeigu anglų filologiją – tai ar kokia vertėja, ar mokytoja, ar dar kas. Šiek tiek sudėtingesnės išvados išplaukia iš socialinių mokslų sričių, o ypač – vadinamųjų tarpdisciplininų mokslų, kokia ir yra mano studijų programa, siekianti suteikti gebėjimus suprasti ir analizuoti skirtingus teorinius bei praktinius požiūrio taškus net iš skirtingų disciplinų. Dėl to man visai neatrodo, jog baigusi politiką būtinai būsiu politikė, tačiau man smagu galvoti, jog studijuojama socialinius mokslus galiu bent šiek tiek priartėti prie sudėtingos socialinės realybės pažinimo. Jei netyčia užmigote skaitydami šią pastraipą ir dabar prabudote, štai čia seka trumpa pastraipos santrauka: į Seimą nekandidatuosiu, ačiū.

Aš džiaugiuosi, kad ėjau į „Ąžuolyną“, nes, nors reitingai ir nesvarbu, ir neturėtumėm rūpintis skaitiniais įvertinimais, nesijaučiu nė kiek ne kvailesnė tarptautiniame kontekste, o visai smagu pasakyti, kad mokiausi gimnazijoje, patenkančioje į top 10-uką.

Todėl norėčiau „Ąžuolynui“ palinkėti, jog ir toliau išliktų Klaipėdos švietimo šviesuliu; įkurtų tarptautinio bakalaureato klasę; toliau brangintų savo nuostabius mokytojus; pradėtų dėstyti graikų ir lotynų kalbas jauniesiems gimnazistams; na, o pačiai jaunajai bendruomenei linkiu prisiminti, jog egzaminai šiaip ar taip beveik nieko nereiškia. Tiesiog vieni po 20-ies metų galės savo vaikams priekaištauti blogu elgesiu pateikdami savo mokymosi pasiekimus kaip siektiną pavyzdį, kiti tiesiog priekaištaus, o dar treti neturės vaikų, ir visiems šiaip ar taip bus gerai.