Archive for category Karščiausia naujiena

Lietuvos nepriklausomybės 100-ečio minėjimas „Carito“ senelių globos namuose

Posted by on Penktadienis, 9 vasario, 2018

Sausio 7-ą dieną „Ąžuolyno“ gimnazijos mokiniai su etikos mokytoja L. Inčerauskaite ir
tikybos mokytoja G.Overlingiene aplankė „Carito“ senelių globos namus pasveikinti senelius
Lietuvos nepriklausomybės 100-mečio proga. Gimnazistai deklamavo Maironio eilėraščius
bei dainavo patriotines dainas. Po savo pasirodymo mokiniai klausėsi senelių atliekamų
dainų ir deklamuojamų eilėraščių bei kartu giedojo Lietuvos ir „Carito“ globos namų
himnus. Mokiniai parsinešė puikių įspūdžių, naujos patirties ir gerą nuotaiką.

Milena Serych, 1a klasė

Šokių grupės „Auštra“ iniciatyva – dalyvavimas tarptautiniame   projekte  „Folkloras –bendra latvių ir lietuvių kalba“

Posted by on Penktadienis, 10 lapkričio, 2017

Š.m. spalio mėnesį į mūsų gimnaziją atvyko projekto vadovė Lucija Buksa  iš Latvijos, Balvi valstybinės gimnazijos, pristatyti tarptautinio projekto „Folkloras –bendra latvių ir lietuvių kalba“,  kurio tikslas – per liaudies šokį suartinti  lietuvių ir latvių mokyklas, pasidalinti gerąja patirtimi. Viešėdama pas mus, viešnia stebėjo šokio pamokas, šokių būrelio repeticijas, dalyvavo Mokytojo dienos renginiuose, apžiūrėjo vakarinę Klaipėdą.

Lapkričio 2-4 dienomis gimnazijos direktorė V.Prižgintienė, pavaduotoja ugdymui V.Rudokienė, neformaliojo ugdymo organizatorė R.Babraitienė, šokio mokytoja  L.M.Černeckienė  svečiavosi Latvijoje, Balvi gimnazijoje, kur buvo pristatyta jų gimnazijos veikla, parodytos biologijos, chemijos, matematikos pamokos, šokių būrelio repeticija.  Mokyklos administracija organizavo ekskursiją po miestą, parodė labai originalų miestelio  muziejų, Jaunimo centrą.

Lapkričio pabaigoje laukiame Balvi gimnazijos administracijos ir mokytojų,  vasario 2-ą dieną – latvių šokių grupės ir Mokinių tarybos atstovų vizito, o pavasarį šokių grupė „Auštra“ ir Mokinių parlamento nariai svečiuosis Latvijoje.

Projektas bus vykdomas iki 2018 metų pabaigos. Tikimės, kad užsimezgusi draugystė tęsis ir toliau.

Šokio mokytoja L.M.Černeckienė,   NU organizatorė R.Babraitienė

Pirmokų susipažinimo vakaras – tikra įžymybių ir geros nuotaikos bomba!

Posted by on Trečiadienis, 8 lapkričio, 2017

Š.m. spalio 27-ą dieną, kaip ir kiekvienais metais, „Ąžuolyno“ gimnazijoje vyko pirmokų susipažinimo vakaras. Vakarą stropiai planavo ir rengė antrųjų  klasių mokiniai. Renginį vedė taip pat antros klasės mokiniai –  Š.Galinauskaitė ir J.Bazilius. Vedėjai buvo itin tikroviškai persirengę pagrindiniais personažais iš filmo „Haris Poteris“ – Hermiona Įkyrėle ir Hariu Poteriu.

Šio vakaro metu visos pirmosios klasės buvo paruošusios įspūdingus savo klasės pristatymus pagal skirtingus filmų žanrus. 1a klasė save pristatė miuziklo forma, parodydama puikius vaidybos įgūdžius bei gerą humoro jausmą. 1b klasė pasirinko fantastikos žanrą. Ši klasė pasirodymo metu pristatė save kaip konkuruojančius mokinius, bet kokia kaina siekiančius tiktai aukščiausių pažymių ir pačių geriausių įvertinimų. 1c klasė pasirinko siaubo žanrą, ši grupelė visus nustelbė kostiumų įvairove, kūrybiškumu. 1d klasė, kaip ir 1a klasė, pasirinko miuziklą, ji ne tik gerai imitavo dainą, bet ir šokių judesius. Na, o 1e klasė pasirinko fantastikos žanrą. Šie mokiniai suvaidino mini sceną iš visiems gerai žinomo filmo „Haris Poteris“ ir parodė, jog jie taip pat yra labai kūrybingi ir sumanūs.

Šiuos penkis pasirodymus stebėjo ir vertino antros klasės mokiniai, pavirtę garsiais personažais. Komisiją sudarė: Arnoldas Švarcnegeris (V.Dvorak), Naša Raša aktoriai Michailas ir Sergejus (R.Radzevičius ir R.Raševskis), Beyoncé (A.Jurjonaitė), Čarlis Čaplinas (K.Žitkus), Džonis Depas (T.Lukavičius).

Taigi šis vakaras buvo tikra įžymybių ir geros nuotaikos bomba. Renginys padėjo artimiau susipažinti su pirmų klasių mokiniais, jų talentais ir gabumais. Tikimės, jog mokinių iniciatyva ir noras nedings, o tik dar labiau sustiprės.

Lukrecija Giedraitytė, 2e

Projektas „Mokyklos – Europos Parlamento ambasadorės“

Posted by on Ketvirtadienis, 19 spalio, 2017

Klaipėdos „Ąžuolyno” gimnazijos II-III klasės mokiniai laimėjo „Mokyklos – Europos Parlamento
ambasadorės“ projektą, kuris suteikia galimybę aplankyti Europos Parlamento būstinę Strasbūre ir
dalyvauti jaunimo debatuose ir balsavime Europos Sąjungos klausimais.
Rugsėjo 18-20 dienomis anglų kalbos mokytoja-ekspertė Vitalija Pliakuvienė kartu su mokytojomis iš
kitų Lietuvos mokyklų dalyvavo šio projekto seminare Briuselyje. Mokytoja pristatė mūsų gimnazijos
veiklas, dalyvavo debatuose ir diskusijose Europos Sąjungos ir Europos Parlamento veiklos
klausimais.
Grįžus, mokytoja pasidalino įspūdžiais su mokyklos vadovais ir istorijos mokytojomis, susitiko su
mokiniais ambasadoriais, kurie spalio 10 dieną išvyksta į Strasbūrą.

„Ąžuolynas“ pasitinka rugsėjį

Posted by on Ketvirtadienis, 7 rugsėjo, 2017

Išaušus rudenėjančiam rugsėjo 1-osios rytui, 8.00 val., mūsų abiturientai rinkosi į pirmąją pamoką „Klaipėda pasitinka Lietuvos šimtmetį“, kuri vyko Lietuvininkų aikštėje. Grįžus mokyklos kieme jau buvo susirinkęs gausus būrys mūsų gimnazijos mokinių bei mokytojų, kurie minėjo Mokslo ir žinių dieną. Pirmoji žodį tarė ir visus gražiai pasveikino šventės proga gimnazijos direktorė Vilija Prižgintienė. Šventę tęsė muzikinis pasirodymas, kurio metu buvo atliekama 3a klasės  mokinio Andriaus Šepučio kūrybos daina. Renginį vedė Kornelija Juciūtė ir Kazys Žitkus. Rugsėjo 1-ajai įsibėgėjus, buvo sukviesti visų klasių seniūnai, kurie ant lapelių užrašė palinkėjimus, ir, užrišę prie balionių, paleido juos į dangų. Kaip ir kiekvienais metais, į mūsų gimnaziją sugužėjo 150 pirmokų, pasiruošusių siekti savo tikslų ir semtis tiek mokslo žinių, tiek gyvenimiškų patarimų. Jų klasių vadovėmis tapo Laura Inčerauskaitė (1a), Audronė Nemickienė (1b), Reda Veličkaitė (1c), Vilija Morkūnaitė (1d)  bei Oksana Simaitienė (1e). Pasikeitė ir dar viena klasės vadovė – Dalia Tarnienė, kuri nuo šiol vadovaus 3c klasei. Tad prasidedant naujiesiems mokslo metams semkimės žinių iš savo mokytojų, vadovų bei bendraklasių ir suraskim amžinas vertybes: Tėvynę, mokslą ir dorovę!

Faustė Murauskaitė, 3a