Apie mus

Pirmasis Klaipėdos „Ąžuolyno“ gimnazijos laikraštis pasirodė 1996 metais. Jo pavadinimas buvo ,,Be mokyklos negerai“, laikraštį kūrė ir  maketavo patys mokiniai. 1997 metais pradėjo veikti  literatų  būrelis, kuris leido  laikraštį  ,,Ąžuolas“. Kasmet žurnalistų būrelį papildo vis nauji gabūs mokiniai ir laikraštis tęsia savo turiningą gyvenimą.

Šiemet turime sumanymą perkelti laikraštį į elektroninę erdvę, kad besidomintys gimnazijos gyvenimu galėtų greičiau sužinoti apie svarbiausius įvykius, sužinoti, kuo gyvena ir kas rūpi mūsų gimnazistams.

Kasmet į žurnalistų būrelį kviečiame smalsius, kūrybingus, aktyvius savo gimnazijos mokinius, tad jei  mėgsti dalyvauti gimnazijos ir miesto ar respublikos renginiuose, turi savo nuomonę ir nori ją išreikšti, tuomet šis būrelis būtent tau. Čia susirinkę ieškome įdomių jaunimui temų, jas gvildename, domimės ir reiškiame savo nuomonę. Susipažįstame su žurnalistinio darbo pradmenimis, kurie gali būti sėkmingai tęsiami ateityje, suvokus savo tikrąjį pašaukimą.


Leave a Reply