„Ąžuolynas“ pasitinka rugsėjį

This entry was posted by on Ketvirtadienis, 7 rugsėjo, 2017 at

Išaušus rudenėjančiam rugsėjo 1-osios rytui, 8.00 val., mūsų abiturientai rinkosi į pirmąją pamoką „Klaipėda pasitinka Lietuvos šimtmetį“, kuri vyko Lietuvininkų aikštėje. Grįžus mokyklos kieme jau buvo susirinkęs gausus būrys mūsų gimnazijos mokinių bei mokytojų, kurie minėjo Mokslo ir žinių dieną. Pirmoji žodį tarė ir visus gražiai pasveikino šventės proga gimnazijos direktorė Vilija Prižgintienė. Šventę tęsė muzikinis pasirodymas, kurio metu buvo atliekama 3a klasės  mokinio Andriaus Šepučio kūrybos daina. Renginį vedė Kornelija Juciūtė ir Kazys Žitkus. Rugsėjo 1-ajai įsibėgėjus, buvo sukviesti visų klasių seniūnai, kurie ant lapelių užrašė palinkėjimus, ir, užrišę prie balionių, paleido juos į dangų. Kaip ir kiekvienais metais, į mūsų gimnaziją sugužėjo 150 pirmokų, pasiruošusių siekti savo tikslų ir semtis tiek mokslo žinių, tiek gyvenimiškų patarimų. Jų klasių vadovėmis tapo Laura Inčerauskaitė (1a), Audronė Nemickienė (1b), Reda Veličkaitė (1c), Vilija Morkūnaitė (1d)  bei Oksana Simaitienė (1e). Pasikeitė ir dar viena klasės vadovė – Dalia Tarnienė, kuri nuo šiol vadovaus 3c klasei. Tad prasidedant naujiesiems mokslo metams semkimės žinių iš savo mokytojų, vadovų bei bendraklasių ir suraskim amžinas vertybes: Tėvynę, mokslą ir dorovę!

Faustė Murauskaitė, 3a

Comments are closed.