Metų abiturientas 2010, Greta Gerazimaitė

This entry was posted by on Penktadienis, 31 kovo, 2017 at

Kaip Jums sekasi, ką dabar veikiate, kokioje šalyje gyvenate?

Šiuo metu gyvenu Bostone, JAV, studijuoju pirmame MBA (Verslo administravimo magistro) kurse Harvardo universiteto verslo mokykloje. Prieš išvažiuodama į Harvardą, dvejus metus dirbau farmacijos milžinei „GlaxoSmithKline“ pagal Ateities lyderių programą Skandinavijos ir Baltijos šalyse.

Prisiminimas apie mokyklą

Šurmuliuojantys koridoriai, spūstys valgykloje per ilgąją pertrauką, šaižiai aidintis skambutis ir kreiduotas tamsiai žalias švarkas… Bet tuo pat metu ir tas laikas, kai svajonės siekia dangų ir jokie loginiai išskaičiavimai nepakerpa joms sparnų, pirmieji savęs ieškojimai ir svarstymai apie gyvenimo prasmę, žinių kartumas, ilgais žiemos vakarais palinkus prie knygų, ir jų saldumas, kai atestatas tampa raktu, galinčiu atverti išsvajotos, nepriklausomos ateities duris.

Palinkėjimas Gimnazijai

Gimnazistams nuoširdžiai linkiu sėkmės, jaunatviškos energijos, ne tik apgalvoto, bet ir širdimi išjausto tolimesnių mokslų pasirinkimo bei drąsos ieškoti savęs. Mieliems Mokytojams ir gimnazijos administracijai linkiu neišsenkančios kantrybės, supratingų ir dėkingų gimnazistų bei atvirumo naujovėms ir pasikeitimams. Tikiuosi, kad Gimnazija gyvuos dar ilgus metus ir toliau išliks uostamiesčio akademine lydere bei ugdys atsakingus, moralius ir išsilavinusius piliečius.

Comments are closed.