„Matematika – mano draugas“

This entry was posted by on Pirmadienis, 12 gruodžio, 2016 at

Lapkričio 18-ą dieną mūsų gimnazijoje vyko kasmetinė Klaipėdos miesto mokinių matematikos konferencija „Matematika – mano draugas“. Šis renginys jau rengiamas šeštus metus iš eilės ir vis nepraranda populiarumo. Savo pristatymus susirenka skaityti mokiniai iš daugiau nei 10 mokyklų. Darbų temos yra išties įvairios: nuo sąsajų paieškų buityje, pavyzdžiui, simetrijos ieškojimai gamtoje, dailėje, architektūroje, iki visai negirdėtų dalykų, tokių kaip Menelajo teorema. Visi darbai buvo išties ypatingi, mokiniai akivaizdžiai dėjo daug pastangų ruošdamiesi šiai konferencijai. Penkių labiausiai įsiminusių pristatymų autoriai buvo pakviesti lapkričio 25-ąją skaityti darbus į respublikinę matematikos mokytojų konferenciją. Tarp šių darbų  ir „Ąžuolyno“ gimnazijos mokinių – Justo Limšos, Dariaus Skergelzos bei Evelinos Paulikaitės- darbas „Šokanti geometrija“, kuriame jų sukurti šokantys žmogeliukai moko žiūrovus šokti pagal žymias melodijas. Visa tai jiems leido padaryti vis populiarėjanti kompiuterinė programa Geogebra, su kuria matematika tikrai tampa žavi bei įdomi.

Galiausiai noriu padėkoti visiems svečiams: tiek mokiniams, tiek jų mokytojams, bei organizatoriams. Tikėkimės, ši konferencija ir toliau bus rengiama mūsų gimnazijoje.

G.Skiotytė, 3d

100_0586 100_0591 100_0597 100_0598 100_0623

Comments are closed.